شرکت GIGABYTE اعلام کرد که برخی از تکنولوژی ها و محصولات جدید خود را در نمایشگاه CeBIT سال جاری معرفی خواهد کرد

به گزارش خبرنگار سیتنا ، این شرکت که به تازگی نسخه سوم مادربردهای با طول عمر بالای خود را به بازار عرضه کرده است، خبر از عرضه چندین مدل جدید با استفاده از این طراحی داد.

براساس این گزارش نسل سوم تکنولوژی های با طول طول عمر بالا که در دو نسخه کلاسیک و معمولی عرضه شده اند، برای افزایش کارایی، کاهش حرارت تولیدی و افزودن به طول عمر مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است  مهمترین مشخصه این طراحی استفاده از PCB هایی با لایه های داخلی قطور تر است. این PCB ها بر خلاف PCB هایی که تا کنون برای ساخت مادربردها مورد استفاده قرار می گرفتند، دارای وزن بیشتری برای دو لایه داخلی هستند که به برای انتقال توان و اتصال زمین استفاده می شوند.

 PCB  های عادی به ازای هر اینچ مربع دارای یک اونس مس در هرلایه هستند اما این PCB های جدید از دو اونس ( یا حدود 57 گرم) مس به ازای هر اینچ مربع استفاده می کنند. در زمینه مادربردهای طراحی شده بر پایه پلاتفورم اینتل، سری جدید مادبردهای این شرکت با استفاده از چیپ ست های سری 4 معرفی خواهند شد و در زمینه پلاتفورم AMD نیز اصلی ترین محصولات معرفی شده مادربردهایی خواهند بود که از سوکت AM3 به همراه حافظه های DDR3 پشتیبانی می کنند.

بر همین اساس شرکت گیگابایت که هرساله در نمایشگاه CeBIT شرکت می کند انتظار دارد این بار نیز حظور موفقی را در این نمایشگاه تجربه کند.

به گزارش سیتنا نمایشگاه CeBIT بزگترین نمایشگاه فن آوری در اروپا است که هر ساله در اوایل ماه مارس در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار می شود. بسیاری از فن آوری های جدید در زمینه کامپیوتر و الکترونیک در جریان این نمایشگاه معرفی می شوند. انتظارمی رود حتی در سال جاری نیز، با وجود رکود اقتصادی در جهان، این نمایشگاه بتواند در حد و اندازه دوره های قبلی برگزار شود.